info@metist-hukuk.com
0(212) 291 34 80

Hakkımızda

Example Of About Us Page
KURULUŞ

METİST Hukuk Bürosu, Av. Esra BALOĞLU tarafından 2011 yılında kurulmuştur.

Metist Hukuk Hakkında

Metist Hukuk Bürosu, uyuşmazlıkların, farklı alanlardaki birçok dava ve anlaşmazlıklardan edindiği tecrübe ile, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Eşya Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku gibi Hukukun hemen her alanında gerek vatandaşlarımızın gerek Ticari Şirketlerin, gerekse Türkiye’de bulunan yabancıların hak arama mücadelesini şekillendirmek ve kendilerine kaliteli bir hukuk danışmanlığı hizmeti konusunda yetkin ve hızlı çözümler üretir.

Büro avukatları etik değerlere sıkı sıkıya bağlılığı ilke edindiğinden, üstlendiği iş konularında ve vekalet kabulünde seçici davranmaktadır.

Metist Hukuk Bürosu pek çok şirkete, siteye ve gerçek kişilere gerek İstanbul’da gerekse bütün ülke sathında Hukuk Danışmanlığı ve Avukatlık hizmeti vermektedir. Ülke çapında partner Avukatlık Büroları ve birlikte çalıştığı anlaşmalı Avukatları bulunmaktadır.

YÖNETİM ve KADRO

METİST, üç ortak avukat, dört çalışma arkadaşı ile iki yurt dışı çalışma arkadaşı olmak üzere dokuz kişilik kadro ile hizmet vermektedir. İstanbul merkez ve taşrada icra ve davalarda uzmanlaşmış avukatlık bürolarından operasyonel destek alınmaktadır.